postuprealizace

Podle Vašeho odsouhlaseného grafického návrhu Vám vytvoříme nejpozději do jednoho měsíce kvalitní webové stránky podle vašich požadavků.

  • Grafický design webových stránek – Čistý a použitelný grafický design s důrazem na paměťový efekt
  • Kódování validních HTML/CSS šablon – Precizní kódování HTML šablon dle platných standardů
  • Implementace redakčního systému – Napojení šablon a obsahu do nejoblíbenějších redakčních systémů
  • Kompletní realizace webových prezentací a e-shopů – Kompletní péče, od úvodní analýzy až po optimalizaci pro vyhledávače

Je ověřeno, že návštěvníci si udělají názor na váš web během první dvacetiny sekundy a důvěrihodnost vašich stránek je dána především jejich vzhledem. Design a kreativita se díky našim službám stanou Vaší nejúčinější zbraní! Co pro to uděláme? Přesvědčíme vaše zákazníky kreativitou a snadnou použitelností!

Nabízíme kompletní vytvoření Vašich webových stránek a aplikací od fáze zpracování vzhledu stránek s přehlednou navigací a rychlým načítáním přes programování dynamických částí stránek založených na databázích s vlastní administrací až po zajištění běhu na internetu.

Nabízíme i další doplňkové služby, jako je vytvoření grafických podkladů pro web a pro tisk, redesign stávajících webů, zřízení hostingu, přesměrování domén a jiné náležitosti pro správný chod webových prezentací. Samozřejmostí je registrace do vyhledávačů a základní optimalizace pro vyhledávače.

Dále nabízíme tvorbu stránek pro akciové společnosti, viz odkaz zde http://www.werema.cz/nabidka-pro-akciove-spolecnosti/